JURA TRAPERÓW

młodzieżowy obóz przygodowy

Jura Traperów, obóz przygodowy dla dzieci i młodzieży zorganizowany „pod gwiazdami”.  Wakacje w plenerze, na Szlaku Orlich Gniazd, wśród wapiennych skał Jury i w otoczeniu jej pięknych lasów. Wypoczynek z dużą ilością atrakcji. Stawiamy na kontakt z przyrodą i aktywność na świeżym powietrzu.

Jaki mamy pomysł?

 

– obóz ma charakter plenerowy, tzn. akomodacja jest w namiotach turystycznych, a większość atrakcji, ma miejsce na terenie otwartym

– propozycja dla aktywnych. Dużo aktywności możliwych do przeprowadzenia tylko na terenie Jury

– budzimy w dzieciach ciekawość odkrywania, przygód i tworzymy niebanalne wspomnienia. 

– mamy plan B. Oznacza to ni mniej ni więcej, iż w przypadku niekorzystnych warunków, realizujemy program alternatywny i nikt się nie nudzi.

-Jura i nasz obóz przygodowy, to frajda dla każdego niezależnie od płci i poziomu aktywności sportowej. Jesteśmy pewni, że tę przygodę warto przeżyć!

tutaj Będziemy

Podlesice, malownicza miejscowość położona w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Idealne miejsce na wypoczynek, rekreację i dobrą zabawę. Dookoła tylko lasy, skały, jaskinie i warownie Szlaku Orlich Gniazd. Atrakcyjny turystycznie region, pełen ciekawostek i wciąż nieodkrytych miejsc.

Nasz obóz będzie usytuowany na terenach Hotelu Ostaniec a naszą bazą będzie Gościniec Jurajski, z którego infrastruktury będziemy korzystać w kwestiach sanitarno-gastronomicznych.

TERMIN:  22.06.2024-29.06.2024

Jeżeli już wiesz, że chciałbyś z nami odkrywać Jurę, nie czekaj!

Zobacz jak bawimy się na Jurze

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

nasza jurajska kadra

Wojtek-kierownik

Anita-opiekun, wychowawca

Ania-opiekun, wychowawca

Wojtek- logistyka

co musisz zabrać

-sprzęt konieczny do biwakowania – zapewniamy namioty i karimaty, ale śpiworek musisz mieć swój! Przyda się także czołówka i ulubiony kubek

-pamiętamy o higienie osobistej, także bez szczoteczki ani rusz. Oprócz ręcznika i kosmetyków warto zabezpieczyć się także w środki na komary i kleszcze oraz krem z filtrem UV

-koniecznie wygodne ubrania i obuwie sportowe. Dużo się ruszamy i aktywnie spędzamy czas

-mały plecaczek na nasze wędrówki

-ciepłe ubrania na chłodne noce

 

 

 

transfer

Organizujemy wspólny wyjazd z Krakowa. Jeżeli zatem chcesz jechać z nami, miejscem zbiórki będzie właśnie Kraków. Możemy także spotkać się na miejscu. Jeżeli dojeżdżacie z innych regionów kraju, lub po prostu chcecie dojechać na miejsce sami, możemy spotkać się w Podlesicach.

Koszt transferu na trasie Kraków-Podlesice-Kraków: 99 PLN

Jeżeli już wiesz, że chciałbyś z nami odkrywać Jurę, nie czekaj!

jura i my

formularz zgłoszeniowy