OBOZY oferta

sprawdź.nasze.propozycje.

Znajdź obozy dla dzieci i młodzieży, gdzie najważniejsza będzie przyjaźń i przygoda!

Wybierz dla siebie najciekawszy obóz letni lub zimowy. Gwarantujemy, że nasze propozycje to nie tylko piękne zdjęcia i wymyślne oferty. Na naszych obozach stawiamy na maksymalną ilość atrakcji i jak najpełniejsze wykorzystanie atrakcji. U nas naprawdę się dzieje! Po naszych obozach zostają całe gigabajty pozytywnych wspomnień. Wybierz się z nami w tę podróż po przygodę!  

WYBIERZ OBóz 2021

Jura Traperów 2021

Jura Krakowsko-Częstochowska, zamki, skały, jaskinie, lasy – wszystko czego nam trzeba do wakacyjnych wojaży. Niebanalne miejsce na przygodę i aktywności plenerowe. Proponujemy Wam, wspinaczki, zjazdy, prawdziwe odkrywanie, gry terenowe, nocne podchody, cale mnóstwo atrakcji w otoczeniu tego co na Jurze najlepsze. Przygoda przez duże P!

Mazurska przygoda 2021

Prawdziwy obóz pod żaglami. Nasz propozycja to młodzieżowy rejs szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich. Mazury to niezwykle piękne miejsce, a najlepiej poznaje się je z pokładu jachtów. Niezapomniana przygoda jaką jest żeglowanie, z pewnością dostarczy wielu wrażeń i przygód. Nie ma co zwlekać. Płyniemy!

półkolonia kraków 2021

Oferta skierowana do wszystkich dzieci, które pragną przeżyć ciekawą, wakacyjną przygodę, nie wyjeżdżając z Krakowa. Bogaty program, doświadczona kadra i niesamowita porcja codziennych przygód.

co zabrać na obóz?

Tu znajdziesz spis rzeczy, które należy zabrać ze sobą na nasze obozy oraz kilka praktycznych uwag przed wyjazdem na obóz

Nasze dane kontaktowe

Zadzwoń: 506 087 700
Napisz: kontakt@obozyprzygody.pl